Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
I Am Not Your NegroRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Land of BadRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Waiting for the BarbariansRated ★ 3.5
Tropical MaladyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Love HardRated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Camp de ThiaroyeRated ★ 3.0
The Mad MastersRated ★ 3.0
FitzcarraldoRated ★ 3.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0