Titles you rated
The Sound of a FlowerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Haute CuisineRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
LolitaRated ★ 4.0