Series
Ratings
355
SpyRated ★ 3.0- Jungle Fish 1Rated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Flower in PrisonRated ★ 3.0- I'm Dying SoonRated ★ 3.5
Man to ManRated ★ 1.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 3.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
He Who Can't MarryRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 4.0