Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
The Hungry and the HairyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0