Movies
Ratings
15
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0