Titles you rated
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Eastern PromisesRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
The CoreRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 2.5
Mr. NobodyRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5