Movies
Ratings
61
BoltRated ★ 3.5
Baby and MeRated ★ 2.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5