Movies
Ratings
1115
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
PhilomenaRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
MartyrsRated ★ 2.0- The Zombie DiariesRated ★ 1.5
The HordeRated ★ 3.0
Zombie SchoolRated ★ 0.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
[REC] 4: ApocalypseRated ★ 2.0
EverlyRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0