Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.5
The Golden SpoonRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Revolutionary SistersRated ★ 4.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5