Series
Ratings
155
Full HouseRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Winter BirdRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
Still, Marry MeRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 4.0
The MusicalRated ★ 3.5- Ad MadnessRated ★ 3.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0