Titles you rated
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 1.5
Van HelsingRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
Phone BoothRated ★ 0.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5