Movies
Ratings
386
No Other ChoiceRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Hard TruthsRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KneecapRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0