Series
Ratings
101
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.5- Divorced Singles Season 5Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
EDEN 2Rated ★ 2.5