Titles you rated
Bleak NightRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The UnfairRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.5