Movies
Ratings
151
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.5
Heart Is 2Rated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0