Movies
Ratings
50
In the Heart of the SeaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
SpyRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
JumperRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5