Movies
Ratings
590
Feng ShuiRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0