Series
Ratings
35
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 3.5
Your Home is My BusinessRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0