Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5