Series
Ratings
74
Sword of the Demon Hunter: Kijin GentoushouRated ★ 4.0
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
No Longer Human…In Another WorldRated ★ 3.0
You Are Ms. ServantRated ★ 3.5
7th Time Loop: The Villainess Enjoys a Carefree Life Married to Her Worst Enemy!Rated ★ 3.5
Black SummonerRated ★ 3.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 3.5
Hell's ParadiseRated ★ 4.5
Shaman KingRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- トップをねらえ2!Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5