Titles you rated
ChicagoRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
LifechangerRated ★ 2.5
Fahrenheit 11/9Rated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.5- BlackRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
The Lazarus EffectRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0- MaliceRated ★ 0.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Warsaw 44Rated ★ 3.0- 10PMRated ★ 3.0