Titles you rated
OthelloRated ★ 3.5
Three Days of the CondorRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Our SchoolRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Night of the UndeadRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
The SwordsmanRated ★ 3.0
Seo BokRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 2.5
Beauty WaterRated ★ 1.5