Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
DragonRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0