Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Last 10 YearsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.5