Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
Into the NightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0