Movies
Ratings
1136
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
The HuntressesRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
Untold ScandalRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 2.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.0