Titles you rated
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
Thanks for SharingRated ★ 4.5
It BoyRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
The Spectacular NowRated ★ 5.0
Brooklyn Brothers Beat the BestRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
An EducationRated ★ 4.5
What's Your Number?Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0