Movies
Ratings
100
A Moment to RememberRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5