Movies
Ratings
387
Another ChildRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
HairsprayRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5