Series
Ratings
167
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5