Movies
Ratings
11
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5