Movies
Ratings
100
Seven DaysRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 2.5
MadagascarRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5