Titles you rated
Insidious: Chapter 3Rated ★ 0.5
Hellraiser III: Hell on EarthRated ★ 3.0
The HitcherRated ★ 5.0
Wrong Turn 4: Bloody BeginningsRated ★ 5.0
13 SinsRated ★ 5.0
Redd Inc.Rated ★ 5.0
DoghouseRated ★ 3.0
Unholy WomenRated ★ 1.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 2.0
Grave Encounters 2Rated ★ 5.0
AfflictedRated ★ 5.0
Case 39Rated ★ 3.0- I know You Did Last Summer- Final PartRated ★ 5.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 5.0- The RecordRated ★ 5.0
A Serbian FilmRated ★ 3.0
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 5.0
Re-AnimatorRated ★ 5.0
CarriersRated ★ 2.0
Enter NowhereRated ★ 5.0