Movies
Ratings
201
ShrekRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Are You Scared?Rated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
The MedallionRated ★ 3.0
The ExecutionerRated ★ 3.5
Saw VRated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Escape PlanRated ★ 3.5