Movies
Ratings
154
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0