Titles you rated
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5