Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
FacelessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Six Triple EightRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Our SeasonRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
FallRated ★ 2.5