Titles you rated
SkyfallRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
Home AgainRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 0.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0