Movies
Ratings
730
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
FallRated ★ 3.5
Under ParisRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Granny's Got TalentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 0.5
CobwebRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 1.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Vanity FairRated ★ 2.5
Jane EyreRated ★ 2.5