Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
LTNSRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5