Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 2.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 2.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. Jo 2: Crime and PunishmentRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0