Movies
Ratings
235
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0