Titles you rated
The Return of IljimaeRated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 2.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.5
- ポケットモンスターRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 2.0
SandglassRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Secret DoorRated ★ 2.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 3.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 1.0