Movies
Ratings
139
Decision to LeaveRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
The Social DilemmaRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Inglorious BastardsRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Cowspiracy: The Sustainability SecretRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 4.0
Shot CallerRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5