Movies
Ratings
27
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0