Movies
Ratings
83
Perfect DaysRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Eternity and a DayRated ★ 4.0