Titles you rated
Sex and the City Season 3Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 3.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.5