Titles you rated
The MatchRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 0.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Us and ThemRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
TwistersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5