Titles you rated
- Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
- LIAR GAMERated ★ 4.0
- LIAR GAMERated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Attack on TitanRated ★ 4.0
- Late Night RestaurantRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.5
- The Queen of OfficeRated ★ 4.0
- Solitary GourmetRated ★ 5.0
- Master of StudyRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5