Movies
Ratings
44
I Can SpeakRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5